wtorek, 5 września 2017

Ikona - kolejna odsłonaHejo, ponieważ ostatnio mam trochę problem ze zrobieniem zdjęć, a rzeczy do obfotografowania już  mi się nazbierało chciałam dziś pokazać moją Ikonę, która jest dla mnie bardzo ważna. Ikonę pokazywałam na samym początku gdy nie miałam jeszcze Was - moich Obserwatorów, więc mam nadzieję, że się nie obrazicie za to. Haft tu nie jest na jakimś super wysokim poziomie, ale właśnie niebawem chcę zacząć kolejną Ikonę i mam nadzieję, że pójdzie mi lepiej, i że lepiej dobiorę kolory. Dostałam też w spadku kolorowe, błyszczące, starodawne jedwabne nici i nimi zrobię mój kolejny obraz. Można powiedzieć, że ta Ikona to dzieło mojego życia jak na razie, gdyż robiłam ją dość długo i to techniką, w której super zdolna nie jestem - usta wyszły trochę krzywo. Ale podoba mi się, cieszy mnie i została już nawet poświęcona :) Niebawem pokażę Wam plecaczek ze sznurka wędliniarskiego, kolejny recyklingowy dywanik i trochę skarpet :) Pozdrawiam najserdeczniej!!! Miłego wieczoru! Margotka.

14.08.2018 r.
Ikonę zgłaszam w Wyzwaniu Gościnnej Projektantki Szuflady pt. "Podróż sentymentalna". Dlaczego ta praca? Ponieważ bardzo długo ją robiłam, było to ciekawe doświadczenie (pełne dobrych wspomnień z tego okresu kiedy powstawała), gdyż wykorzystałam tu różne techniki haftu (a w hafcie za bardzo doświadczenia nie mam), robiłam ją w specjalnej intencji, która się spełniła i ciągle się spełnia. Mam po prostu do tej pracy sentyment i często do niej wracam. Wisi w moim kąciku, często spoglądam i wzdycham, proszę, dziękuję, przepraszam, a Ona za każdym razem mnie wysłuchuje. Mimo że nie jest doskonała jestem z niej dumna! Jest prosta, wykonana własnoręcznie, niedoskonała, ale włożyłam w ten obraz całe serce. To naprawdę bliskie memu sercu dzieło mojego życia! A tutaj link to wyzwania: http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2018/08/wyzwanie-goscinnej-projektantki-sierpnia.html oraz banerek: 19 komentarzy:

 1. Śliczna Boziulka z Dzieciatkiem :) Brawo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest arcydzieło ! I nie dziwię się ,że jesteś z niego dumna !Coś pięknego taki obraz mieć w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna ikona! Jestem pod wielkim wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna! Ciekawa jestem kolejnej, pochwal się szybko :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Ikona naprawdę prezentuje się świetnie. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowicie piękna ikona. Widziałam już kilka ikon haftowanych, ale w tej jest bardzo dużo pięknych szczegółów. Wyobrażam sobie , że praca trwała odpowiednio długo , bo jest misterna. Szacunek!
  Pozdrawiam cieplutko.
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 7. Powiem Ci szczerze, że jestem zachwycona Twoją ikoną! Jest to naprawdę coś innego niż dotychczas i pewnie bardzo się nad nią napracowałaś. Naprawdę brawo TY:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak pięknej ikony jeszcze nie widziałam! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękna ikona! Wspaniała i misterna praca. Pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna ikona, napracowałaś się. Każda kolejna będzie jeszcze piękniejsza, ale to do tych pierwszych, troszkę niewprawnych projektów mamy często największy sentyment, prawda? :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepiękna Ikona i najbardziej podoba mi się, że Twoja własna, osobista...

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękna praca i fantastyczne wspomnienia :) Dziękuję za udział w wyzwaniu i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń